ℳѦℛУѦℳ

اينجــا هــمــــہ چــۓ בرهـــمـــہ

 هتل یکی از مکان هایی است که در روزهای مسافرت از آن برای داشتن اقامتی آرام استفاده می کنیم اما هتل تعطیلات ترسناک لندن نظری دیگر در مورد اقامت مسافرانش دارد.

افراد برای داشتن آرامش در سفرها همیشه از هتل استفاده می کنند و غالبا به دنبال بهترین هتل می گردند تا چند روز سفر را در بهترین شرابط و در راحتی بگذرانند.

هتل”تعطیلات ترسناک” در شمال لندن این روزها به تازگی گشایش یافته است ولی هنوز کسی جرات نمی کند شبی را درون اتاق های این هتل بگذراند و معمولا صبح ها همه اتاق را کرایه و در نزدیکی غروب آن را ترک می کنند.

6f3eed29fa ترسناک ترین هتل جهان در لندن + تصاویر

این هتل از پایه برای ترساندن مسافرین ساخته شده و به همین علت به ترسناک ترین هتل انگلستان و دنیا تبدیل شده است. هیچ سرویس درستی در آن وجود ندارد و تمام کارها را مسافرین باید خودشان انجام دهند. همچنین سکوتی وهم انگیز در راهروهای این هتل همیشه وجود دارد.

اتاق ها در این هتل با نهایت دقت از ترسناک ترین فیلم ها ساخته شده است و به همین علت هر بخشی از آن دارای سبک خاص خود است. دیوارهای پر شده با نقاشی های عجیب، وجود عروسک های ترسناک و … در این هتل حتی تلویزیون نیز تنها فیلم های ترسناک پخش می کند.

cfb334e952 ترسناک ترین هتل جهان در لندن + تصاویر

fa5a9aa0e1 ترسناک ترین هتل جهان در لندن + تصاویر


tags:هتل, رزرو هتل, ترسناک, هتل ترستاک, آرامش
دوشنبه بیست و هشتم مرداد ۱۳۹۲ | 17:13 | مـــــــریـــــــــܢܢ |
Shik Them